14:55 09.11.2016

Парубій: перемога Дональда Трампа – це водночас нова реальність та нові можливості для України

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав народ Сполучених Штатів Америки з обранням 45-го Президента

Вважаю, що перемога Дональда Трампа – це водночас нова реальність та нові можливості для України.

Республіканська партія США – це партія, яка традиційно підтримує Україну і визначає співпрацю з нашою державою як один з пріоритетів зовнішньої політики.

Вірю, що принципи політичної спадковості Республіканської партії є незмінними.

Ми, українці, маємо тримати стрій і ставати сильнішими – це ключова запорука нашої перемоги.

09:49 08.07.2016

В Парламенте Украины объявили о возможности предоставлять экспертную помощь

Офис по финансовому и экономическому анализу (ОФЭА) в Верховной Раде Украины сообщает о возможности предоставлять экспертную поддержку путем направления запроса в форме, размещенной на первой странице указанного веб-сайта.

Справка:

06:09 17.05.2016

«Заспамити Верховну Раду України не дозволю нікому, які б не були його політичні цілі», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради у понеділок заявив, що одне з ключових застережень Місії Кокса, а відтак - реформування роботи Верховної Ради є те, що у парламенті є «законодавчий спам» - тобто тисячі законопроектів реєструються, але більшість з них не потрапляє на розгляд через їхню нефахову підготовку,  а подекуди і відверту популістичність.

15:55 10.03.2016

Гройсман: ми сьогодні маємо шанс і можливості побудувати якісну систему охорони здоров‘я в нашій державі

Про це Голова Верховної Ради України заявив під час наради з питань реформування системи охорони здоров’я у Верховні Раді України 10 березня.

За його словами, протягом останнього року уряд не запропонував жодної моделі, яку можна було б використати для підняття роботи системи охорони здоров‘я на якісно новий рівень.

«Хотів би, щоб ми сьогодні спільно напрацювали механізми виходу з кризи системи охорони здоров‘я»,- наголосив В.Гройсман.

20:24 01.03.2016

Олександр Черненко: Співпраця парламенту з громадянським суспільством має бути рухом назустріч

За словами члена Комітету з питань правової політики Олександра Черненка, співпраця парламенту з громадянським суспільством в  Україні має чималий досвід.  "В нашій країні сформований професійний пул громадських експертів у галузі виборчого права. Встановлення ѓендерних норм у парламенті – результат роботи громадянського суспільства.", - зазначив промовець.

14:03 27.07.2015

Замруководителя полка "Азов" найден повешенным

Заместитель руководителя штаба гражданского корпуса полка "Азов" Ярослав Бабич найден мертвым в собственной квартире, сообщает пресс-служба полка "Азов".

13:46 16.07.2015

Порошенко попросит Конституционную комиссию предусмотреть, что АР Крым – часть Украины, являющаяся национально-территориальным образованием крымскотатарского народа

bykivnia_20150518.jpg

Президент Украины Петр Порошенко призывает Конституционную комиссию при подготовке дальнейших законодательных изменений учесть мнение лидеров крымскотатарского народа в вопросе Автономной Республики Крым.

10:30 19.06.2015

КС признал конституционным законопроект о внесении изменений в Конституцию в части депутатской и судейской неприкосновенности – заключение

konstituz9085s.jpg

Конституционный суд Украины признал конституционным законопроект о внесении изменений в Основной закон относительно депутатской и судейской неприкосновенности.

14:21 18.06.2015

Порошенко на следующей неделе проконсультируется с фракциями по кандидатуре нового главы СБУ, прогнозируют в "БПП"

Первый заместитель председателя фракции "Блок Петра Порошенко" Игорь Кононенко утверждает, что президент Петр Порошенко пообещал, что прежде, чем вносить кандидатуру на должность главы Службы безопасности Украины на рассмотрение Верховной Рады он проведет консультации со всеми фракциями.