11:58 17.09.2018

Андрій Парубій: Цього тижня ми маємо змогу провести законопроекти, які передбачають зміни до Конституції (відео)

parubiy_ico_cr.jpg

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Цього тижня ми маємо змогу провести законопроекти, які передбачають зміни до Конституції (відео) А.Парубій сказав про це, відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Про це повідомляє Інформаційне управління Парламенту.

14:11 12.09.2017

Профільний комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про фінансовий лізинг

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про фінансовий лізинг. Про це повідомляє Інформаційне управління парламенту.

Під час засідання Комітету зазначалося, що розробка проекту нової редакції Закону «Про фінансовий лізинг» викликана необхідністю привести законодавство у відповідність з сучасними практиками та кращим світовим досвідом.

21:56 24.08.2017

У Вeрховній Раді відбулися оглядові екскурсії

З нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня та Дня Незалежності України 24 серпня у Верховній Раді відбулися оглядові екскурсії, повідомляє Інформаційнe управління парламeнту. За допомогою відкритої реєстрації, що здійснювалася на сайті парламенту, було сформовано екскурсійні групи. Відтак, протягом двох днів будинок Верховної Ради відвідали понад 400 осіб.

14:55 09.11.2016

Парубій: перемога Дональда Трампа – це водночас нова реальність та нові можливості для України

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав народ Сполучених Штатів Америки з обранням 45-го Президента

Вважаю, що перемога Дональда Трампа – це водночас нова реальність та нові можливості для України.

Республіканська партія США – це партія, яка традиційно підтримує Україну і визначає співпрацю з нашою державою як один з пріоритетів зовнішньої політики.

Вірю, що принципи політичної спадковості Республіканської партії є незмінними.

Ми, українці, маємо тримати стрій і ставати сильнішими – це ключова запорука нашої перемоги.

09:49 08.07.2016

В Парламенте Украины объявили о возможности предоставлять экспертную помощь

Офис по финансовому и экономическому анализу (ОФЭА) в Верховной Раде Украины сообщает о возможности предоставлять экспертную поддержку путем направления запроса в форме, размещенной на первой странице указанного веб-сайта.

Справка:

06:09 17.05.2016

«Заспамити Верховну Раду України не дозволю нікому, які б не були його політичні цілі», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради у понеділок заявив, що одне з ключових застережень Місії Кокса, а відтак - реформування роботи Верховної Ради є те, що у парламенті є «законодавчий спам» - тобто тисячі законопроектів реєструються, але більшість з них не потрапляє на розгляд через їхню нефахову підготовку,  а подекуди і відверту популістичність.

15:55 10.03.2016

Гройсман: ми сьогодні маємо шанс і можливості побудувати якісну систему охорони здоров‘я в нашій державі

Про це Голова Верховної Ради України заявив під час наради з питань реформування системи охорони здоров’я у Верховні Раді України 10 березня.

За його словами, протягом останнього року уряд не запропонував жодної моделі, яку можна було б використати для підняття роботи системи охорони здоров‘я на якісно новий рівень.

«Хотів би, щоб ми сьогодні спільно напрацювали механізми виходу з кризи системи охорони здоров‘я»,- наголосив В.Гройсман.

20:24 01.03.2016

Олександр Черненко: Співпраця парламенту з громадянським суспільством має бути рухом назустріч

За словами члена Комітету з питань правової політики Олександра Черненка, співпраця парламенту з громадянським суспільством в  Україні має чималий досвід.  "В нашій країні сформований професійний пул громадських експертів у галузі виборчого права. Встановлення ѓендерних норм у парламенті – результат роботи громадянського суспільства.", - зазначив промовець.