16:14 13.12.2011

Прийнято нову типову інструкцію з діловодства, яка згадує інформаційні запити

Тепер в типовій інструкції з діловодства згадуються й інформаційні запити, чого не було в попередній версії документу.

 

Нову типову інструкцію з діловодства  у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, Кабінет Міністрі затвердив 30 листопада 2011 року.

Кожен орган виконавчої влади на основі цієї Інструкції розробляє свою - з урахуванням власної специфіки і виду діяльності органу.

17:16 07.11.2011

Охорона менеджера творчого вечора побила знімальну групу "1+1"

Охоронці  менеджера, який організовува  творчий вечір  Валентина Гафта й Ольги Остроумової брутально облаяли і побили знімальну групу каналу «1+1» - журналіста Дмитра Святненка й оператора Павла Мяснова.У результаті спілкування з охороною було пошкоджено камеру ТСН. А в оператора Павла Мяснова подряпані руки, і, за попереднім діагнозом, струс мозку. Про це повідомляє tsn.ua.

15:51 28.08.2009

Ю.Луценко заявил, что "не продает милицейские звания и должности"

Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко заявил, что он никогда не продавал и не продает милицейские звания и должности своим подчиненным. Об этом он сообщил во время пресс-конференции после заседания в МВД Украины в Хмельницком, передает корреспондент ИМК.

"Ни одной должности, ни одного звания в моем кабинете и в кабинетах моих заместителей не было продано. Для меня это принципиально", - заявил Ю.Луценко.

13:04 18.08.2009

Украина покупает у России меньше газа, чем предусмотрено контрактом – А.Гудыма

"Украина покупает газ в меньших объемах, чем предусмотрено контрактом с "Газпромом", - рассказал

ИМК

советник Премьер-министра по энергетическим вопросам, член наблюдательного совета НАК "Нафтогаз Украины" Александр Гудыма.

15:12 05.10.2007

"Різноманітність ЗМІ - засадничий елемент справжньої демократії" - комісар Ради Європи Т. Хаммарберг

"Уряди часто скаржаться на масові ЗМІ у своїх власних країнах, докоряючи ним, що ті перекручують та невиправдано критикують їх промови. Деяким ЗМІ, справді, не вистачає серйозності та професійної свідомості. Але цей недолік не варто перебільшувати та використовувати його як чудовий привід для радикального втручання, або для контролю з боку держави. Доречно, навпроти, щоби влада створювала умови для медійної політики, котра заохочує самодісціпліну та багатоголосся медійного висловлення. Демократія вимагає такого різноманіття, що зокрема посилює демократизацію суспільства.

13:00 13.07.2007

Фестивальна Україна і ЗМІ - хто кого засудить?

Музично фольклорні дійства вже давно не новина в Україні.

Для вдалого виконання музичної і культурної програми "Україна - Світ" на найближчий час в державі вже з років незалежності існують такі суто автентичні фестивалі як "Тарас Бульба" та "Шешори". На додачу до цих відомих у всьому світі музично - етнічних подій за останні роки приєдналися і фестивалі з міжнародними статусами "Гніздо", "Країна мрій", "Сила України", "Таврійськи ігри", "Деталі звуку".

12:18 08.12.2006

Кримські журналісти оголосили Раді бойкот

Близько 50 представників засобів масової інформації оголосили бойкот і залишили зал засідання Верховної Ради Криму на знак протесту проти введення нового порядку акредитації працівників ЗМІ.

Журналісти передали ухвалену ними заяву депутатові Ради Криму Тетяні Красиковій для оголошення в залі однак голова Ради Криму Анатолій Гриценко не дозволив це зробити.

Після цього журналісти з пов'язками на обличчі залишили зал на знак протесту, повідомляють "Українські новини".

09:15 07.12.2006

За іспанського журналіста заплатять, а Процюк нікому не треба

Верховний суд Іспанії ухвалив рішення про нове розслідування вбивства телеоператора в Багдаді. 8 квітня 2003 року 37-річний Хосе Коусо загинув, коли американський танк ударив по готелю "Палестина", в якій жили іноземні журналісти. Від цього снаряду загинув і український оператор Тарас Процюк.

Минулого року позов родичів Коусо був відхилений іспанським судом нижчої інстанції. Але Верховний суд прийняв апеляцію, завдяки чому стає можливим зажадати екстрадицію звинувачених солдатів.

16:18 05.12.2006

Біг-морди" повернулися?

В Україні знову з'явилися біг-борди з зображенням Віктора Януковича.

Їх знайшли журналісти, акредитовані на висвітлення візиту Януковича в Донецьку область.

"Віктора Януковича усі побачили відразу. Він по-доброму посміхався з найпершого маріупольського біг-борда. Напис на рекламному щиті говорив: "Маріупольці вітають прем'єр-міністра України", - пише кореспондент Острова, що висвітлював візит прем'єра.

Як відомо, біг-борди з обличчям прем'єра активно використовувалися під час його президентської кампанії й одержали в народі назву "біг-морди".

16:17 05.12.2006

Рівненський центр Медіа-профспілки вимагатиме, щоб журналістам видавали трудові договори

Рівненський центр Медіа-профспілки ініціює переговори із власниками та головними редакторами ЗМІ Рівненщини, Волині й Житомирщини, щоб журналісти, які там працюють, отримали копії трудових договорів. Про це Сергій Гузь, голова Незалежної Медіа-профспілки України, повідомив під час круглого столу на відкритті центру в Рівному. "Важливо, щоб стосунки між власником і журналістом були закріплені контрактом, тоді трудових конфліктів буде менше.