15:59 10.02.2014

Скандал с каналом NBC: открытие Олимпиады показали с задержкой и не полностью

Скандал с каналом NBC: Открытие Олимпиады показали с задержкой и не полностью. 288678.jpeg
Зрители, недовольные решением NBC, обладающими правами на показ Олимпиады, вырезать все, что им не нравится, вывели тег #NBCFail в тренды Twitter.

Многим американцам, следящим за Олимпиадой, приходится пользоваться прямыми трансляциями из соседней Канады или из Великобритании. Телекомпания NBC, обладающая эксклюзивными правами на трансляцию Игр на территории США, показала церемонию открытия с 10-часовй задержкой якобы из-за вероятных проблем с вещанием в прайм-тайм.

15:49 03.12.2013

Названы страны СНГ, которым светит "цветная революция"

Президент Института национальной стратегии Михаил Ремизов в интервью "Правде.Ру" рассказал, в каких странах на постсоветском пространстве в ближайшее время могут произойти "цветные революции".

Есть ли признаки "цветной революции" на Украине? Заинтересован ли Белый дом в новых "цветных революциях", если учесть, что все предыдущие в итоге не принесли ему ничего хорошего, наоборот, Вашингтон терял влияние в этих странах (Киргизия, Грузия, арабские страны, Венесуэла)?

09:49 03.05.2012

ВОЗ оценила уровень здоровья подростков в мире

Всемирная организация здравоохранения представила доклад о здоровье европейских подростков. Как выяснилось, самые здоровые в Европе – юные швейцарцы, передает портал EuroMag.

В исследовании, которое проводилось в 2009–2010 гг., приняли участие 200 тыс. подростков 11, 13 и 15 лет в 39 государствах Европы и Северной Америки.

14:47 06.01.2012

Різдвяні побажання владі від тих, хто з нею не згоден

Непростий, політично неспокійний, фінансово важкий, емоційно напружений 2011 рік минув. Уже кілька днів ми живемо в Новому році. І зустрічаємо перше велике християнське свято року – Різдво Христове.

Напередодні Різдва ми запитали громадських та культурних діячів, людей, котрі стали відомі суспільству через свою активну позицію, чого б вони хотіли побажати в це свято співгромадянам, владі, опозиції, українській церкві.

Василь Шкляр, письменник, автор роману “Чорний ворон”:

15:58 14.12.2011

Депутатські пільги скасувати неможливо залишити

Необхідність скасування депутатських пільг – це чи не єдина тема, яка перманентно мусується в інформаційному просторі країни, особливо напередодні чергових виборів. В умовах політики «затягування поясів», спрямованої на найбідніші верстви суспільства, на численні особисті пільги нардепів народ реагує, неначе бик на червоне.

13:48 08.12.2011

Якщо Магомет не йде до гори, то... Суд проведе виїзне засідання в камері Тимошенко

timosh_1.jpg

Як не крути, але вітчизняний інформаційний простір крутиться навколо ув’язнення Тимошенко та тих наслідків, яке воно мало для України.

19:47 28.11.2011

Янукович проміняв ЄС на ЄврАзЕС

Якщо ще вчора ввечері пересічний українець засинав із впевненістю, що Україна нехай повільними кроками, але все таки рухається в напрямку ЄС, то сьогодні курс радикально змінений на Схід. Замість того, щоб взяти участь в саміті Україна-ЄС та ратифікувати довго вистраждану угоду про асоціацію 19 грудня Віктор Янукович відвідає Москву для участі в засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕС. Таким чином глава держави «крутить» угодою про асоціації, неначе циган сонцем…

13:52 30.05.2011

Арестован владелец яхты, на которой отравились россияне

Полиция Турции арестовала владельца яхты, где, предположительно, отравились российские туристы, сообщает "Взгляд" со ссылкой на источник в компании Mostravel, организовавшей рекламный тур для своих сотрудников. "В настоящее время полиция проводит проверку", — заявил он.

18:23 06.03.2006

Владислав КАСЬКІВ: Мене внесли у списки терористів

Розмовляв Андрій ДУБЕЦЬКИЙ

Приводом до нового дипломатичного напруження між Україною та Білоруссю стала відмова Мінська впустити на свою територію шістьох українських громадян. Це були журналісти та голова політради блоку "Пора - ПРП" Владислав Каськів. Чим зумовлене таке рішення, "Поступу" розповів сам учасник подій Владислав Каськів.

- Розкажіть, будь ласка, як це все відбувалося...

- Це якась маячня. Після приїзду в Білорусь усіх пасажирів літака арештував підрозділ "Альфа".

18:21 06.03.2006

Володимир ПОЛОХАЛО: Я не сприймаю думок Вітренко, Бакая, Симоненка...

Валерій ПОДОЛИННИЙ

Жінки в історії людства нерідко ставали причиною чвар і війн. Нинішня передвиборна ситуація в державі також схожа на своєрідні війни в інформаційному просторі, об'єктом яких чи не найчастіше стає жінка - лідерка БЮТ. Про це під час розмови із львівськими журналістами нагадав відомий політолог та член команди "принцеси Юлії" Володимир Полохало.

Буквально учора екс-керівник Державного управління справами Ігор Бакай дав скандальне інтерв'ю одному з українських телеканалів, яке компрометує Юлію Тимошенко.