12:14 11.04.2019

Зеленський – ніякий не Дональд Трамп

Неочікуваний успіх Володимира Зеленського в першому турі президентських виборів в Україні має немало спільних рис із таким самим несподіваним ростом популярності Дональда Трампа, що переміг на президентських виборах 2016 року в США. В обох випадках експерти й журналісти не сприймали їхніх кандидатур усерйоз.

Французька редакція «Euronews» назвала свою статтю: «Volodymyr Zelensky: “le Trump ukrainien”» («Володимир Зеленський: український Трамп»). І справді, у Трампа й Зеленського є шість неприємних спільних рис.

08:46 08.01.2017

Медведчук лише засвідчує, що керівник МОЗ Уляна Супрун робить усе правильно-"Україна молода"

Навколо Міністерства охорони здоров'я розгорівся скандал. Зокрема, відомий кардіохірург Борис Тодуров звинуватив в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун в "авантюризмі". Після чого, про "профнепридатність" пані Супрун заявив кум Путіна Віктор Медведчук.

11:37 19.07.2013

Иностранные инвесторы бегут из Украины из-за коррупции, усиления бизнес- кланов и бедности населения

groshi.jpg

По данным экономистов, за последние три года Украину покинули немецкая сеть строительных гипермаркетов Praktiker, полтора десятка банков, британский HSBC, представители которого планировали вложить рекордную для украинского рынка сумму в развитие розницы в стране.

07:17 05.04.2013

Путч на дірявому кораблі

"Виїзне" засідання більшості на Банковій опозиція називає "цирком", але спішно погоджується розблокувати Раду

Поки опозиція блокувала парламент із вимогою призначити вибори в Києві, вчора зранку регіонально-комуністична більшість на чолі зі спікером Володимиром Рибаком вирішила провести "виїзне" пленарне засідання у будівлі комітетів Верховної Ради неподалік. На вулиці з красномовною назвою Банкова, що навпроти адміністрації Президента.

12:24 23.08.2012

Віктор Ющенко: Є проект національної гідності

Лідер «Нашої України» — про необхідність змінити політичний курс країни, загрози для гривні та про бажання патріотів змагатися на виборах, а не воювати

12:38 21.08.2012

Пекельне "солодке" життя

Від страшних нападів-судом жінку роками рятував лише цукор або мед. А винною у хворобі виявилася... пухлина підшлункової залози

 

"Я лише й мріяла, щоб померти уві сні"

12:34 15.08.2012

Без Юлі та Юри

ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у депутати

 

Від сьогодні ЦВК уже не приймає документи для реєстрації кандидатів у депутати на виборах до Верховної Ради. Станом на вчора для участі в перегонах подали документи 17 політичних партій (за партійними списками реєструвалося близько 1,5 тисячі кандидатів), ще понад 2 тисячі кандидатів змагатимуться за мандат депутата в мажоритарних округах.

17:17 07.05.2012

Микола Княжицький про податкові перевірки на ТВi ( з блогу УП)

Ділюся думками та позиціями юристів ТВі, стосовно результатів позапланових перевірок податкової нашого телеканалу

Оскільки я нині беру участь у роботі конференції за кордоном, і з огляду на те, що податківці щоразу змінюють суть своїх претензій до нашого телеканалу, публікую у своєму блозі думки свого заступника Олега Радченка та юристів телеканалу щодо акту, наданого нам за результатами позапланових перевірок: