Байден назвав Трампа невігласом у питаннях COVID-19

20 июля 2020, 10:50
 В мире Источник: Гордон

Колишній віцепрезидент США, представник Демократичної партії Джо Байден заявив 19 липня в розміщеній на платформі Medium статті, що глава Білого дому Дональд Трамп - невіглас у питаннях поширення коронавірусної інфекції.

"Пане президенте, ваше невігластво не є чеснотою або ознакою вашої сили - воно підриває нашу реакцію на цю безпрецедентну кризу на кожному кроці і коштує американцям їхньої роботи та їхнього життя", - написав демократ.

Байден вважає, що Трампу варто послухати "когось, окрім нього, про те, як боротися з цим вірусом, тому що після шести місяців смертельної безгосподарності він виходить з-під контролю".

Ексвіцепрезидент зазначив, що Трамп "не просто нападає" на провідних експертів у галузі охорони здоров'я, а "активно підриває" здатність США рятувати життя і протидіяти COVID-19, "ганебно намагаючись заблокувати" додаткове фінансування американського центру з контролю і профілактики захворювань (CDC).

Байдена і Трампа вважають найімовірнішими конкурентами на виборах президента США, які мають відбутися в листопаді 2020 року.

Источник: Гордон