Лідер КНДР провів закриту нараду з приводу мобілізації армії

20 июля 2020, 10:20
 В мире Источник: Зеркало недели. Украина

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин провів нараду з керівництвом армії, де обговорювалися питання боєготовності збройних сил країни, повідомляє Сіньхуа з посиланням на ЗМІ Північної Кореї.

"Голова Трудової партії Кореї Кім Чен Ин у суботу головував на 5-му розширеному засіданні Центрального військового комітету ТПК", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після розширеної частини засідання лідер КНДР провів закриту нараду. На ньому були розглянуті "стратегічні завдання і готовність до операцій та мобілізації провідних військових підрозділів у зв'язку з ситуацією на Корейському півострові військової обстановкою і потенційними воєнними загрозами". Крім того, обговорювалися "ключові питання подальшого зміцнення сил стримування війни".

За підсумками засідання Кім Чен Ин підписав кілька наказів про виконання прийнятих у ході наради рішень, про призначення та звільнення в рядах командного складу армії.

Також повідомляється, що на засіданні обговорювалися питання активізації "партійного виховання... у відповідності з ідеями і вимогами партії".

Раніше повідомлялося, що Пхеньян не має наміру вести переговори з Вашингтоном, заявив глава департаменту МЗС КНДР у справах США Квон Чжон Гин. А президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти КНДР. У розпорядженні на сайті Білого дому йдеться, що "загроза поширення речовин, що розщеплюються, придатних для використання в зброю" у Північній Кореї, а також дії влади країни являють собою виняткову і надзвичайну загрозу" національній безпеці, зовнішній політиці і економіці США

По матерiалам: Синьхуа