Помер ексголова Пентагону Дональд Рамсфельд, який керував військовими опепераціямі США в Афганістані та Іраці

01 июля 2021, 06:38
 В мире Источник: 4-та Влада
e5jw-qtxiaesrq9.png

Екс-глава Пентагону, який віддав служінню Сполученим Штатам 60 років, помер у віці 88 років.

Про це з посиланням на заяву семи Дональда Рамсфельда, оприлюдненому 30 червня, повідомляє CNBS .

"Ми з глибоким сумом ділимося новиною про смерть Дональда Рамсфельда, американського державного діяча і відданого чоловіка, батька, діда і прадіда. У 88 років він був оточений родиною в своєму улюбленому Таосі, штат Нью-Мексико. Історія може пам'ятати його видатними досягненнями за шість десятиліть державної служби, але для тих, хто знав його краще за все і чиї життя назавжди змінилися у результаті, ми будемо пам'ятати його непохитну любов до своєї дружини Джойс, його сім'ї та друзів, і цілісність, яку він привніс у життя, присвячене країні", - йдеться у заяві сім'ї.

Рамсфелд, обіймав посаду міністра оборони в республіканських адміністраціях президентів США Джеральда Форда і Джорджа Буша, курував реакцію Пентагону на терористичні атаки 11 вересня 2001 року.

Керував військовими опепераціямі США в Афганістані та Іраці.

До того, як очолити Пентагон, Рамсфелд був послом президента Річарда Ніксона у НАТО. При президенті Форді Рамсфелд спочатку обыймав посаду глави адміністрації Білого дому, а потім міністра оборони, ставши наймолодшим керівником США на чолі найбільшого федерального агентство країни.

Пішов з посади міністра оборони 2006 року, після 60 років держслужби.

Источник: 4-та Влада