Путін під час прямої лінії прокоментував можливість зустрічі з Зеленським

30 июня 2021, 17:22
 В мире

У Росії пройшла пряма лінія з президентом Володимиром Путіним, під час якої главі Кремля довелося озвучувати свої міркування щодо переговорів з шостим президентом України Володимиром Зеленським. Російський президент поки не знає, як вибудовувати діалог з Україною.

Пряма лінія почалася в РФ в середу, 30 червня. Так, під час відповіді на питання Путін заявив, що він не відмовляється провести переговори з Зеленським, проте поки не розуміє, про що говорити, оскільки вважає, що Київ знаходиться під зовнішнім управлінням США, Франції та ФРН.

"Ну, що зустрічатися з Зеленським, якщо він віддав свою країну під повне зовнішнє управління? Ключові питання життєдіяльності України вирішуються не в Києві, а у Вашингтоні. Частково в Берліні та Парижі. Ну і про що розмовляти? Проте я не відмовляюся від зустрічей такого роду. Треба тільки зрозуміти, про що говорити", - заявив Путін.

Варто нагадати, що США, своєю чергою, хоче вийти на пряму лінію стабільних відносин з Російською Федерацією. Особливо це стосується ядерного нерозповсюдження і впливу на клімат.

Також глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що країна має намір зробити все можливе для залучення Сполучених Штатів до переговорів щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Українська влада розраховує на позитивний результат, зазначив чиновник.

https://aspi.com.ua