ЄС виключив з антиросійського санкційного списку дев'ять осіб з оточення Януковича - ЗМІ

13 апреля 2019, 15:48
 В мире Источник: ТСН.ua
screenshot_20190413-154755.jpg

ЄС виключив з санкційного списку, який він ввів у 2014 році щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича, дев'ять осіб через недостатність доказів.

Про це з посиланням на внутрішні документи Європейської служби зовнішніх зв'язків повідомляє німецька газета Welt am Sonntag.

"Введення каральних заходів стосовно дев'яти українців, близьких до президента Віктора Януковича у 2014 році, довелося скасувати, головним чином через недостатні докази", - пише видання.

Зараз у списку санкцій ЄС перебувають 170 чоловік та 44 організації, які завдали збитків територіальній цілісності України і стали причиною конфлікту в країні.

Хто саме був виведений з-під санкцій, газета не уточнює.

Повідомляється, що, згідно з європейськими законами, приватні особи і організації можуть подати до суду і оскаржити введення проти них санкцій. Однак не всі такі позови задовольняються. Так, наприклад, санкції проти російського пропагандиста Дмитра Кисельова залишилися в силі, зазначає видання.

Нагадаємо, що у ПАРЄ змінюють документ, який вів до зняття санкцій з Росії. На минулому тижні депутат Борислав Береза повідомив, що до його тексту внесуть правки. Через цей документ проросійські лобісти намагаються повернути делегацію з Москви до лав ПАРЄ. 2014 року за анексію Криму та агресію на Сході України Росію позбавили привілею ухвалювати рішення в ПАРЄ.

Источник: ТСН.ua