Сотні хуліганів влаштували погром у німецькому Штутгарті

21 июня 2020, 13:35
 В мире Источник: Укринформ

У німецькому місті Штутгарт в ніч на неділю, 21 червня, сотні хуліганів влаштували справжні погроми та поранили кількох поліцейських.

Про це повідомляє n-tv.

"Кілька годин уночі вирували у центрі Штутгарта вуличні погроми. Десятки груп молодих чоловіків руйнували вітрини і нападали на поліцію. Після того, як правоохоронці отримали допомогу, ситуація повільно заспокоїлась", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у безладах взяли участь десятки малих агресивних груп. Хулігани поранили кількох поліцейських.

"Ситуація повністю вийшла з-під контролю... Це було справжнє безчинство", - визнав прессекретар поліції Штутгарта.

Було розгромлено кілька магазинів, в тому числі на центральній торговій вулиці міста, з яких виносили товари, постраждали кілька автомобілів.

Заспокоїлась ситуація уранці, після того як в місто було стягнуто сили поліції з усієї федеральної землі Баден-Вюртемберг.

Поки нічого не відомо про причину такого безладу та точну кількість бунтівників. Поліція оцінює її у "кілька сотень". Також наразі не повідомляється, скільки людей було заарештовано. Для безпеки велика кількість поліції залишається у центрі міста.

Минулих вихідних у Штутгарті також відбулися сутички між переважно молодими людьми та поліцією, але не такі масштабні. Тоді говорили про те, що безлади влаштували ліві радикали.

Источник: Укринформ