США знімають заборону на польоти своєї авіації в районі Сімферополя

16 октября 2020, 10:10
 В мире Источник: Интерфакс-Украина

США дозволили своїм авіакомпаніям польоти в певних районах зони повітряної відповідальності Сімферополя, повідомляється в повідомленні Федерального авіаційного управління (FAA) США, опублікованому в четвер для ознайомлення на сайті Федерального реєстру.

Згідно з повідомленням, скасування заборони відбудеться 27 жовтня.

"У зв'язку зі (...) зниженням ризиків для цивільної авіації США дана поправка не передбачає продовження заборони на польоти в зазначених районах Сімферополя (...), термін дії якого спливає 27 жовтня 2020 року", - йдеться в повідомленні.

"Хоча FAA очікує, що РФ буде продовжувати заявляти нелегітимні територіальні претензії і підтримувати конкуруючих (з українськими) постачальників аеронавігаційних послуг, Україна продемонструвала, що як і раніше має намір вживати необхідних заходів для скорочення ризиків польотної безпеки в зоні повітряної відповідальності Сімферополя", - зазначають в управлінні.

Тим часом, введені зміни не стосуються заборони на польоти авіації США в зоні повітряної відповідальності Дніпра.

"Поправка продовжує термін дії заборони на певні польоти в зазначених районах Дніпропетровської зони повітряної відповідальності з 27 жовтня 2020 року до 27 жовтня 2021 року", - уточнюється в документі.