Влада Білорусі підтвердила затримання Колеснікової

08 сентября 2020, 10:50
 В мире Источник: УНИАН

В українській прикордонній службі повідомили, що Антон Роднєнков та Іван Кравцов перебувають в Україні.

Колєснікова не в'їжджала в Україну / фото REUTERS

Марія Колеснікова затримана на білорусько-українському кордоні, а Роднєнков і Кравцов змогли покинути Білорусь і знаходяться в Україні.

Про це повідомляє TUT.BY з посиланням на офіційного представника Держприкордонкомітету Білорусі Антона Бичковського.

"Після оформлення транспортний засіб - BMW - Роднєнкова, Колеснікової і Кравцова рухався в напрямку держкордону від пункту пропуску. Побачивши військовослужбовця органів прикордонної служби, авто різко прискорилося, створило загрозу життю військовослужбовця. І транспортний засіб покинув територію Білорусі. При цьому Колеснікова виявилася поза транспортним засобом , мабуть, її з транспортного засобу випхали, принаймні, так це зараз представляється, наскільки можу судити я", - розповів Бичковський.

За його словами, Колеснікову затримали.

У Держприкордонслужбі України підтвердили інформацію про те, що Роднєнков і Кравцов перетнули білорусько-український кордон.

"В один з українських пунктів пропуску в межах Київської області на в'їзд в Україну прибули двоє громадян РБ А.Роднєнков і І.Кравцов", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, зараз вони проходять прикордонний контроль.

"Громадянка РБ М. Колеснікова в пункти пропуску України для проходження прикордонного контролю не прибувала", - повідомили українські прикордонники.

Источник: УНИАН