Маск відреагував на "пророкування" Медведєва на наступний рік

27 декабря 2022%, 14:08
 Мас медіа Источник: Зеркало недели. Украина

Засновник компаній SpaceX та Tesla, а також новий власник Twitter Ілон Маск відреагував на "прогнози" Дмітрія Мєдвєдєва.

Їх він написав після того, як Владімір Путін, за наказом якого Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України, призначив його першим заступником голови Військово-промислової комісії країни-агресора.

Зокрема, він передбачив розпад Європейського союзу після повернення до нього Великої Британії; створення Четвертого рейху на базі Німеччини та "сателітів, які приєдналися до неї" (сюди Мєдвєдєв відніс Польщу, країни Балтії (їх він називає Прибалтикою), Чехії, Словаччини, Румунії, Київської республіки (очевидно, так він вирішив називати Україну) та інших "маргіналів"). Крім того, він "бачить" окупацію деяких регіонів нашої країни Польщею та Румунією; війну між Францією та "Четвертим рейхом" тощо. Маска Медведєв бачить майбутнім президентом США (очевидно, у 2023, хоча президентські вибори в країні мають відбутися у 2024).

Маск назвав опублікований російським діячем список "епічним", а також сказав, що це "найабсурдніші прогнози, які він коли-небудь чув".

"Це, безумовно, найабсурдніші прогнози, які я коли-небудь чув, а також такі, що демонструють разючу відсутність поінформованості про прогрес штучного інтелекту та сталої енергетики", - написав бізнесмен у Twitter.