Суд наклав арешт на майно та 100% акцій АТ "Мотор Січ", - СБУ

20 марта 2021, 15:43
 Экономика Источник: День (Украина)

За матеріалами СБУ Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ "Мотор Січ".

Про це повідомляє СБУ у Фейсбуці.

"За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов'язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності", - йдеться у повідомленні.

У Службі безпеки України нагадали, що наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо "Мотор Січі" за двома напрямами. Перший - за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ). Другий - за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.

"Мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української "Мотор Січі" - питання національної безпеки", - зазначив голова СБУ Іван Баканов.

Наголошується, що АТ "Мотор Січ" продовжить свою роботу згідно із вимог чинного законодавства, із збереженням робочих місць та виконанням зобов'язань в рамках виробничих замовлень.

Источник: День (Украина)