У Бучі окупанти взяли в полон шістьох людей - співробітників міськради та волонтерів

16 марта 2022%, 10:54
 Суспільство Источник: Еспресо TV

16 березня, 2022 середа 10:31 Увечері 15 березня російські окупанти вчинили погром в адміністративній будівлі міської ради в Бучі на Київщині

Про це повідомили у Бучанській міській раді, передає Еспресо.TV.

"У вівторок ввечері, 15 березня, російські окупанти вчинили погром в адміністративній будівлі Бучанської міської ради та взяли в полон наших співробітників і волонтерів, які до останнього під обстрілами допомагали мешканцям нашого міста", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, до полону окупантів потрапили: Гапченко Дмитро Олександрович Черкаський Леонід Юхимович Циган Микола Володимирович Ющенко Анатолій Вікторович Уманець Володимир Олександрович (охоронець) Матюк Сергій Олександрович.

Відїжджаючи з будівлі, окупанти викинули їхні паспорти й інші документи.

У Бучанській міськраді звернулися з проханням допомогти звільнити людей до Офісу Президента України, віцепрем'єрки Ірини Верещук, а також до Київської ОВА. Нагадаємо, депутатка Бучанської міської ради Катерина Українцева розповіла, що з 5 березня Буча фактично окупована військовими РФ, кадирівцями. А 15 березня Держприкордонслужба повідомила, що окупанти втекли з Бучі, залишивши по собі військову техніку у дворах.

Источник: Еспресо TV