Затоплення окупованого Криму: дитячі садки в Ялті все ще закриті

30 июня 2021, 00:21
 Общество Источник: УНН

итячі садки в Ялті почнуть працювати не раніше понеділка, 5 липня. Про це повідомив підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов, передає УНН із посиланням на "Крим.Реалії".

"Вода, яка зараз подається в дитячі садки, не може вживатися. Розумію, що ялтинцям необхідно віддати дітей в дитячий сад, але в таких умовах ми вважаємо, що відкриття дитячих садків - передчасне. Прошу всіх до наступного понеділка потерпіти", - сказав Аксьонов під час засідання в Ялті оперативного штабу з ліквідації наслідків НС 29 червня.

Раніше російська глава Ялти Яніна Павленко повідомляла, що робота дитячих садків в Ялті відновиться не раніше першого липня.

В результаті підтоплень, що утворилися в окупованій РФ Ялті через проливні дощі, загинула одна людина. За повідомленнями підконтрольної РФ "адміністрації" - це молода людина 1995 року народження, його віднесло потоком.

Циклон над окупованих Кримом з ночі четверга став причиною сильних дощів і посилення північно-західного вітру. Оголошено режим НС регіонального масштабу.

Підтоплено Керч і сусідні райони на сході півострова. На Південному березі Криму основний удар стихії припав на Ялту, де випало понад 135 мм опадів.

У п'ятницю на півострові також діє штормове попередження про сильні дощі і вітрі до 25 м/с.

Источник: УНН