Ігор Смешко про 8-9 травня (відео)

12 мая 2019, 16:34
 Политика Источник: 4-та Влада Персоны: Смешко І.П.
2019-02-25_233141.jpg

"Історія – це дуже важлива річ для правдивого розуміння і розвитку суспільства і народу, з нею не можна гратися",- заявив Голова політичної партії "Сила і Честь" Ігор Смешко у програмі "Народ проти" на телеканалі ZIK 10 травня 2019 року.

"Ще Бонапарт казав: «Той, хто зробить постріл в історію із пістолета – отримає назад постріл із гармати»,- зазначив Смешко.

"Дуже прикро, що наша незалежна держава довгий час не займалася питанням відокремлення політики від історії, не називала речі своїми іменами і не працювала над об'єднанням народу біля досягнень і жертв, які поклав український народ на алтарь, щоб євроатлантичний світ фактично був врятований від нацизму. Для нас війна почалась 1 вересня 1939 року.

Офіційно визнані врати України за роки війни – 9 мільйонів. 3 мільйони загинули у діючій Радянській армії, а загалом біля 7 мільйонів українців були в Червоній армії, які воювали проти фашистської Німеччини. До цього можна додати, що Зелений клин був на Далекому Сході, де фактично 25% населення Далекого Сходу з усім азійським – це були українці. Також Передкавказзя: 3 мільйони українців загнуло в діючих арміях і 5 мільйонів мирного населення.

А взагалі, на початок війни населення в Україні було 41.5 мільйони, а після – 30 мільйонів. (Окрім тих, що загинули, були ще депортовані і переміщені). Ця кількість дорівнює втратам Німеччини, Франції, Англії і США разом взятих.

Так от скажіть, без жертв українського народу взагалі можна було нацизм зупинити? Опонент наш і агресор, який зараз нас атакує, розповідає історію з дивізією СС «Галичина». Ця дивізія мала фактично один тільки бій. Це люди з Західної України, які й не знали, що таке Радянський Союз. Вони тільки пізнали депортацію, бо більшовицькі репресії були там. Але ніхто ж не говорить правду, що загалом з Росії на боці Німеччини було набагато більше – та ж власівська армія.

Атаман Краснов мав звання двозіркового генерала СС. Тобто, весь час йде маніпуляція (інформацією) і, я думаю, ми повинні робити все, щоб об'єднати народ України, особливо під час війни. Питання які нас роз'єднують, треба відвести в сторону. Треба бути толерантним, називати правду, але дати можливість об’єднатись навколо цих свят, а не роз’єднувати нас».

 

Источник: 4-та Влада