Посли ЄС схвалили економічні санкції проти Росії

30 июня 2021, 13:22
 В мире Источник: Сегодня (Украина)

Посли Європейського Союзу вирішили підтримати продовження економічних санкцій проти Росії.

Про це повідомив в Twitter журналіст Рікард Йозвяк.

"Посли ЄС дали "зелене світло" для економічних санкцій проти Росії, як і очікувалося", - розповів він.

EU ambassadors gave green light to the economic sanctions on #Russia as expected. should be adopted when EU foreign ministers meet on 12 July. #Ukraine #Crimea - Rikard Jozwiak (@RikardJozwiak) June 30, 2021

Очікується, що санкції повинні бути ухвалені під час зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС 12 липня.

ЄС продовжив "кримські" санкції проти Росії

Напередодні високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз найближчим часом підготує варіанти нових заходів проти РФ, які будуть введені в тому випадку, якщо РФ продовжить порушувати міжнародні права як своїх сусідніх країн, так і країн ЄС.

Також він зазначив, що за дорученням саміту ЄС підготує і можливі сфери взаємодії з Росією по таким темам, як клімат і навколишнє середовище, охорона здоров'я, а також питання зовнішньої політики.

Як ми писали раніше, за підсумками євросаміту, який пройшов 25 червня, лідери ЄС закликали Росію цілком взяти на себе відповідальність за забезпечення повного виконання Мінських угод.

До речі, на саміті відхилили ідею Франції та Німеччини провести саміт ЄС - Росія з прямими переговорами керівництва Євросоюзу з президентом РФ Володимиром Путіним. Проти цієї ініціативи також виступала Україна.

Источник: Сегодня (Украина)