Луценко про санкційний список: враження, що вони ще щось можуть у цьому світі

01 ноября 2018, 13:30
 Политика Источник: УНИАН Персоны: Луценко Ю. В.
38137340414_c21cec6472_z.jpg

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував запровадження Російською Федерацією санкцій проти 322 громадян і 68 компаній з України, заявивши, що це піар-хід російської влади.

Читайте такожІрина Геращенко про санкції РФ: приємно опинитись в компанії пристойних людей

Як передає кореспондент УНІАН, про це Луценко сказав під час зустрічі зі студентами Українського католицького університету у Львові. "Як на мене, це чистий піар-хід російського керівництва для створення серед підданих "російської імперії" враження, що вони ще щось можуть у цьому світі", - заявив генпрокурор.

"Це предмет гордощів для нас. Якщо він думає, що когось цим налякає, навряд чи. Конкретно щодо мене: я, звичайно, перевірив чи я в списку. Із задоволенням побачив, що я є. Значить, я на правильному шляху", - наголосив Луценко.

Він зауважив, що на територію Росії не заїжджав з 1990-х років і не планує відвідувати цю країну.

"Чи думають вони мені якимось чином дошкулити в міжнародному плані? Можливо. Але це не в перший раз. На мене Янукович збирається подати в суд, наприклад, у Нью-Йорку. Є якісь позови від наших втікачів від українського правосуддя в Ізраїлі, в Італії. Це нормальне явище", - сказав генпрокурор.

За словами Луценка, "якщо я є у списку неугодних Путіну, Януковичу або подібних діячів, для мене це просто предмет зайвого внутрішнього переконання, що я роблю все правильно".

Він наголосив, що "сильно не надавав би значення цьому списку. Я думаю, що він не вартий того, щоб Україна всерйоз це обговорювала".

Источник: УНИАН