"Крим - це Україна". Байден заявив, що США протистоятимуть агресивним діям Росії

26 февраля 2021, 16:53
 В мире
usa_1.jpg

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден заявив, що США ніколи не визнають анексію Криму Росією та будуть протистояти її агресивним діям.

Його позиція щодо 7-річниці незаконного вторгнення Росії в Україну опублікована на сайті Білого дому.

"Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну і її союзників і партнерів сьогодні, як і з самого початку цього конфлікту. У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим - це Україна", - йдеться у заяві.

Окрім цього Байден підтвердив, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексію півострова Росією, та будуть разом з Україною протистояти агресивним діям Росії.

"Ми продовжимо роботу щодо залучення Росії до відповідальності за її зловживання та агресію в Україні. Ми також продовжимо шанувати мужність і надію Революції Гідності, в якій український народ зіткнувся з вогнем снайперів і силовиків в спецодязі на Майдані та зажадав нового початку для своєї країни. Сполучені Штати як і раніше вірять в обіцянки України, і ми підтримуємо всіх, хто прагне до мирного, демократичного і процвітаючого майбутнього своєї країни", - заявив президент.

  • 26 лютого в Україні День спротиву окупації Криму. 7 років тому в Сімферополі під Верховною радою пройшла акція близько 10 тисяч українців та кримських татар під гаслом "Крим – це Україна". У відповідь, в ніч з 26 на 27 лютого, російські військові захопили будівлю Верховної ради АРК та владу у Сімферополі й призначили на 1 березня так званий "референдум" про приєднання Криму до Російської Федерації.
  • Кабінет міністрів України погодив санкції проти російських авіакомпаній за польоти до окупованого Криму. Їм заборонили польоти над територією України і транзит ресурсів.
  • До Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя президент України Володимир Зеленський підписав указ про підтримку кримськотатарської мови і захист прав кримчан.
  • Рада Європи продовжила до червня економічні санкції проти Росії, запроваджені за дестабілізацію ситуації в Україні, через невиконання російською стороною Мінських домовленостей.

UA: Суспільне Новини
https://suspilne.media