Аукціоні "РосЕлТорг": стала відома стартова ціна винзаводу "Масандра" в Криму

17 ноября 2020, 22:09
 Экономика Источник: Крым.Реалии

Підконтрольний Росії уряд Криму продає всі акції "Масандри" на електронному аукціоні "РосЕлТорг" за стартовою ціною в 5,3 млрд рублів. Станом на 17 листопада триває процедура прийому заявок.

Пакет з 3 575 899 662 акцій з номінальною вартістю рубль за штуку виставлений на торги. Для участі в них необхідно заплатити 20% від стартової вартості акцій - 1,06 млрд рублів.

Відповідно до зазначеної на "РосЕлТорг" інформації, прийом заявок вестимуть до 8 грудня (він припиниться о 18:00). Дата проведення аукціону - 14 грудня.

Представництво президента України в АРК звернулося до прокуратури через продаж майна "Масандри".

Російський парламент Криму 27 травня вніс винзавод "Масандра" в "об'єкти, що підлягають приватизації шляхом перетворення у господарське товариство". 14 жовтня депутати в Криму проголосували за приватизацію винзаводу "Масандра" до кінця року.

Після анексії Криму український держконцерн "Масандра" був оголошений власністю Управління справами президента Росії. На материковій Україні продовжує діяти держконцерн "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра", власником якого є Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабміну України.

У березні 2014 року в анексованому Росією Криму "націоналізували" близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає як компенсацій не тільки гроші, але й російське закордонне майно.

 


 

Источник: Крым.Реалии