15:34 14.05.2012

Защита ждет решение по кассации Тимошенко уже завтра

Защита экс-премьера Украины Юлии Тимошенко допускает, что Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел уже во вторник, 15 мая, вынесет решение по кассации Тимошенко на приговор по "газовому" делу" и, скорее всего, это будет направление дела на новое слушание.

11:42 26.05.2004

Зампред Партии регионов Сергей Ларин: «Речь сегодня идет не о персоналиях»

Выиграть президентские выборы под силу только единому кандидату. Поэтому следующим Президентом Украины будет действующий премьер-министр Виктор Янукович. В этом читателей «Инвестгазеты» попытался убедить уполномоченный представитель фракции «Регионы Украины», заместитель председателя Партии регионов по организационным вопросам СЕРГЕЙ ЛАРИН

- Сергей Николаевич, Партия регионов Украины уже начала подготовку к выборам?

14:49 11.05.2004

Третий путь спикера

Кость БОНДАРЕНКО, "Політика і культура"

Навесні з Володимиром Литвином відбуваються дивні метаморфози

Володимир Литвин, кажучи канцелярською мовою, почав плекати свій імідж.

Він робить усе для того, аби остаточно розірвати пуповину з президентською адміністрацією та стати самостійним політиком. Близькі до спікера депутати навіть називають його третьою силою.

16:10 13.04.2004

Віктор Пінчук - поки що експортний варіант?

Орест СОХАР

Віктор Пінчук мав би по-дружньому потиснути руку Віктору Медведчуку та Віктору Ющенку

Одному за активний прийом "імпортера демократії" Дж. Сороса, іншому - за келійну, вузькопрофільну опозиційність. Завдяки своїм тезкам Пінчук зумів досягти конвертації свого не вельми ужиткового внутрішнього іміджу у відполірований, покритий помітним демократичним напиленням образ для зовнішнього користування

Чимало людей у Києві й досі ламають голови, за які такі заслуги Джордж Сорос удостоївся 100-відсоткової активації адміністративного і темникового ресурсу.

17:25 11.02.2004

"Наш ПоROSHENко". Как родился Порошенко-политик

Кость БОНДАРЕНКО

Погана та ідеологія, під яку не підтягнено бізнес-плану Петро Порошенко, поза сумнівом, належить до найцікавіших постатей в українському політикумі. Його називають "сірим кардиналом Ющенка", "шоколадним королем", "цукерковим бароном", "опальним олігархом". Порошенко - один із найвпливовіших бізнесменів та політиків України. Всього за декілька років він став одним з провідних ньюсмейкерів. Нині про нього говорять усі: одні з неприязню, інші - з пієтетом.

Людина сама є ковалем свого щастя, творцем своєї кар'єри та архітектором свого іміджу.

21:03 24.10.2003

По Генеральному прокуророві вдарила важка артилерія Банкової

Піскун відповість за Колінько

По Генеральному прокуророві вдарила важка артилерія Банкової

"Киевские ведомости" якось запитали у Генпрокурора України Святослава Піскуна, чи не турбує його керівник Координаційного комітету боротьби з корупцією та оргзлочиністю Ольга Колінько. Мовляв, за результатам її перевірок починають знімати місцевих прокурорів... так і до Генерального може черга дійти. Піскун тоді відповів: "Ольга Михайлівна мене взагалі не турбує. Рівно, як і її діяльність на посаді голови Координаційного комітету.

21:02 24.10.2003

Проект "Кучма-3" - наслідок провалу різних версій політреформи

Орест СОХАР

До президентських виборів залишився рік

Зазвичай, у день виборів громадяни не знають, за кого б проголосувати. Тоді як нині більшовики не знають, кого б висунути

Стосовно майбутніх виборів є одна благодатна звістка: схоже, що у Леоніда Кучми, двічі Президента України, відкривається третє дихання.

14:37 07.10.2003

Білі, добрі, пухнасті . "ПіК" спробував писати про народних депутатів "по-хорошому"

Опубликовано ЛІГАБізнесІнформ

Наталія ТИМОШЕНКО

Прикро, коли тебе не люблять. Ще гірше, коли не відповідають взаємністю. Дізнавшись нещодавно, що наше щире ставлення до народних обранців подекуди не знаходить адекватної відповіді в їхніх серцях, і, ставши з цього приводу на шлях самокатування, пошуку внутрішнього компромісу і переоцінки цінностей, ми вирішили наступити на горлянку власній пісні і писати про депутатський загал і продукт його життєдіяльності винятково у теплих, пастельних тонах.

14:34 07.10.2003

С.Шушкевич: "СНДівські структури - це місце для посадки "своїх" чиновників, котрі можуть нічого не робити"

Опуликовано ЛІГАБізнесІнформ

Ілько ВОЛИНКО

ЄЕП - це обрізаний СНД

ПіК звернувся до Станіслава Шушкевича, аби він порівняв СНДівські прожекти з нинішніми, ЄЕПівськими

Станіслав Шушкевич жартує, що така турбота влади стимулює його до активної наукової діяльності, і нині він читає лекції в Польщі, США, в декількох університетах Південної Кореї, отримав навіть звання почесного доктора Сеульського університету.

08:57 30.09.2003

Новий дан Олександра Зінченка

Орест СОХАР

"Я вимушено прийшов до переосмислення усталених уявлень про поєднання інтересів суспільства та партійних інтересів"

... ці слова сказав Олександр Зінченко десь з півроку тому, і тепер уже, у вересні 2003 року ми знаємо, що наслідки цього переосмислення виявилися несумісними з його перебуванням у лавах СДПУ(о).